Ünlü Şarkıcı Ailesini Dava Etti: “Sizi Zırıl Zırıl Ağlatacağım”

Sahne ismiyle Sansar Salvo olarak tanınan 34 yaşındaki Ekincan Arslan, sosyal medya hesabından ailesiyle davalık olduğunu duyurdu.

“AİLEM RAPORLARIMI KULLANARAK BANKA HESAPLARIMA ERİŞİYOR”

Geçtiğimiz günlerde X hesabından yaptığı paylaşım ile intihara teşebbüs ettiğini belirten ünlü sanatçı, son paylaşımıyla ailesiyle arasında geçenleri takipçilerine duyurdu. Gençlik yıllarında kanseri yenen ve bir süredir psikolojik tedavi gördüğü bilinen Arslan, ailesinin uzun bir süredir epikriz raporlarını ve geçmişte yatırıldığı akıl hastanesinde elde edilen belgeleri kullanarak kendisine ait banka hesaplarına ve telefon kayıtlarına eriştiğini iddia etti.

Konuya ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Ailem senelerdir ekriptiz raporlarını kullanarak geçmişte yatırıldığım akıl hastanelerinden temin edilen, telefon kayıtlarımı ve banka hesaplarımı hukukçu kimliklerini kullanarak hukuk dışı şekilde elde etmektedir.” ifadelerini kullanan ünlü rapçi, Sağlık Bakanlığı ve Adalet Bakanlığı’na çağrıda bulundu.

https://twitter.com/sansar34/status/1752658272048370174

HUKUKÇU AİLESİNE ‘İSTİSMAR’ SUÇLAMASINDA BULUNDU

Ailesinin hukukçu kimlikleriyle kayıtlarını ve banka hesaplarını yasa dışı bir yolla elde ettiğini söyleyen rapçinin paylaşımları şöyle:

“Yumuşak odada her seferinde daha uzun süre bağlanmakla tehdit edilerek ve kollarım acı verecek şekilde bükülerek yatırıldığım hastanedeki kamera kayıtlarımın mümkünse incelenmesini istiyorum. Dilekçe de yazacağım Sağlık Bakanlığı’na. @saglikbakanligi”

“Ailem senelerdir epikiriz raporlarını kullanarak geçmişte yatırıldığım akıl hastanelerinden temin edilen, telefon kayıtlarımı ve banka hesaplarımı hukukçu kimliklerini kullanarak hukuk dışı şekilde elde etmektedir. @adalet_bakanlik”

‘SİZİ ZIRLATANA KADAR BIRAKMAYACAĞIM’

“İki hukukçu işkenceye yakın muamele gördüğüm hastanedeki durum karşısında hastane prosedürüdür diyerek hiçbir şey yapmadı. Hastaneye ödenen ücreti de 140000 TL kadar yüksek söyledi babam Av. Gazi Arslan. @adalet_bakanlik”

“İntihar ettiğim güne dair raporu gittim aldım. Paylaşacağım. Triyaj raporunun arada kaynaması olağan bir durumdu. Orada 35.8 derece olan ateşi göstermemeniz lazımdı ne olur ne olmaz. Ne konuştuğunuzu duydum. Bu işin peşini sizi benim zırladığım gibi zırlatana kadar bırakmayacam o odada.”

“Hastaneyi ben terk etmek istedim de o triyaj yoğunluktan değil sizin müdahaleniz sonucu ortadan kayboldu. Konuştuklarinizi duydum orada.”

‘HAYATIMI HİÇE SAYDIN’

Sansar Salvo son olarak 10 yıl önce yaşadığı bir olaydan bahsetti:

“10 sene önce ambulansla gitmemiştik. O zaman bile hayatımı hiçe saydın, dayımı bekledin gelip beni götürsün diye. Ağzım daha köpürmeye baslamamıştı evden çıkarken. O vaziyet kayıtlarda yok. İşin gücün Allah’ın kitabın paran pulun tapun..”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x