Rakiplerine kıyasla daha ince! İşte Honor Magic V2 5G’nin özellikleri…

Honor Magic V2, ilk olarak Temmuz 2023’te Çin’de duyurulduktan sonra İngiltere kıyılarına da ulaştı.

Magic V2, rakiplerine kıyasla kapandığında geleneksel bir telefon hissi veren en ince katlanabilir cihaz. Ayrıca hem ön hem de iç ekranlarda kalem girişini destekliyor.

HONOR MAGIC V2 FİYATI

Vanilla Honor Magic V2 için sadece bir depolama seçeneği var – 16GB RAM ile 512GB – ancak Porsche Design sürümünü alırsanız, depolama alanını iki katına çıkararak 1TB’a ulaşabilirsiniz.

Şu anda yalnızca Porsche olmayan Magic V2 için fiyatlandırma mevcut: 1.699 Euro / 1.999 Euro ve ön sipariş teklifleri ücretsiz bir çift Bang and Olufsen kulaklık ve bir miktar para indirimi içeriyor.

Toplu ödeme yerine aylık faturalarla daha rahat edenler için Magic V2, Three UK tarafından sözleşmeli olarak da sunuluyor.

TEKNİK TASARIM VE RENK SEÇENEKLERİ

Magic V2 ince, hafif ve güzel görünümlüdür. Katlanmamış haldeyken 4,8 mm ile süper incedir ve katlandığında sadece 10,1 mm’dir.

Vegan deri arka yüzüyle 231g veya cam arka yüzüyle 237g ağırlığında olan Honor, V2’yi geleneksel bir telefon ağırlığına getirmeyi başarmıştır. Bu telefona benzer his en büyük özelliği ve Magic V2’yi almanızın ana nedeni ise katlanabilir gibi hissettirmeyen bir katlanabilir cihaz olması…

Magic V2, saten cam arka yüzlü mor veya vegan deri arka yüzlü siyah renklerde mevcuttur.

Hangi seçeneği seçerseniz seçin, telefon cilalı metal kenarları, kavisli cam kamerası ve metal omurgasıyla üst düzey bir his veriyor.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x