SBF’nin İnternet Erişimi Kısıtlı

Federal savcılar, FTX eski CEO’su Sam Bankman-Fried’ın internet erişimini kısıtlamak için çaba gösteriyor.

Savcılar, SBF’nin internet erişiminin sadece belirli sitelere olması için çaba sarf ediyor. Önerilen bir düzenlemeyle birlikte, interneti bir web araçları ve ayrıca izleme yazılımı kullanımıyla sınırlandırdı. 

Sam Bankman-Fried ve Savcılar Kefalet İçin Anlaşmaya Yakın

Federal savcılar, FTX eski CEO’su Sam Bankman-Fried‘ın internet bağlantısını ve flip veya akıllı olmayan başka bir telefona teknolojik erişimini ciddi şekilde sınırlamaya çalışırken, SBF kripto para borsasının çöküşüyle ​​ilgili bir dizi suçlamadan yargılanmayı bekliyor.

Savcılar, Bankman-Fried’in kefaletle serbestken şifreli mesajlaşma uygulamaları ve bir sanal özel ağ (VPN) kullandığının ortaya çıkmasının ardından mahkemeye 3 Mart’ta yazdıkları bir mektupta bunların kısıtlanmasını istediler.

Mektuba göre, iki taraf Bankman-Fried’in beyaz listeye alınmış web sitelerinin yanı sıra savunmasıyla ilgili çevrimiçi araçlardan oluşan seçilmiş bir listeyle sınırlandırılmasını öneriyor. Bu araçlar arasında Zoom, hükümet web siteleri ve birkaç Blockchain veri gezgini bulunuyor. Böylelikle SBF’nin internet erişimi sadece izin verilen şekilde gerçekleşebilecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir